Şcoala naţională de grefieri
Şcoala naţională de grefieri
Anunţ cu privire la reluarea procedurii de selecţie pentru ocuparea unui post de personal de instruire propriu - judecător, pentru disciplina Procedură penală, Ón cadrul Departamentului de formare profesională continuă. Pentru detalii accesaţi secţiunea Activităţi- Recrutare şi formare formatori (DATA PUBLICĂRII 23.10.2014)            Şcoala Naţională de Grefieri declanşează procedura de numire a unui judecător Ón calitate de membru al consiliului de conducere al Şcolii Naţionale de Grefieri. Pentru detalii accesaţi secţiunea Concursuri - Alte concursuri SNG            
despre noi >> echipa SNG
 
 
 
home

Echipa SNG

Consiliul de conducere

Judecător MIHAELA-ANGELICA IACUBA - Directorul Scolii Nationale de Grefieri

Un reprezentant al Directiei de Resurse Umane si Organizare din cadrul C.S.M.

Judecător Octavia SPINEANU - MATEI - director al Institutului Naţional al Magistraturii

Judecător CURELEA LAVINIA - Înalta Curte de Casatie si Justitie

Procuror RAMONA BULCU - Parchetul de pe lânga ICCJ

Grefier RALUCA-ANDREEA BRATU - Curtea de Apel Bucuresti

Judecător DENISA MURARIU – Tribunalul Bucuresti

OLARU IOAN - ALEXANDRU – reprezentant pentru grefierii de parchete

COVRIG ALEXANDRA - MARIA – reprezentant pentru grefierii de instanţe

 

Directorul Şcolii

Judecător MIHAELA-ANGELICA IACUBA - Curtea de Apel Bucuresti

Directorii adjuncţi

Departamentul de formare profesională iniţială

Judecător CRISTINA CUCU - Tribunalul Bucureşti

Departamentul de formare profesională continuă

Judecător AMALIA ANDONE-BONTAS- Tribunalul Bucureşti

Departamentul de formare profesională iniţială

Procuror LAVINIA IONESCU - Parchetul de pe lânga Curtea de Apel Bucureşti

Judecător BRÂNDUŞA DENIS CHIUJDEA - Judecătoria sectorului 3, Bucureşti

Judecător LUMINIŢA CRISTINA STOICA - Curtea de Apel Bucureşti

Prim grefier CORINA PAULA BĂJENARU - Curtea de Apel Iaşi

Grefier DENIS MALCIU - Tribunalul București

Grefier IONEL REINCKE - Parchetul de pe langa Tribunalul Ilfov


Departamentul de formare profesională continuă

Judecator AUREL PUSCA - Tribunalul Buzau

Judecător IONELA MARIANA GHIUGAN - Tribunalul Bucureşti

Procuror RUXANDRA PAULA RĂILEANU - Parchetul de pe lângă Tribunalul Bucureşti

Grefier ANDRA VICTORIA COJOCARIU - Tribunalul Satu Mare

Grefier ANDREEA RALUCA BRATU - Curtea de Apel Bucureşti

Grefier CARMEN GUI - Parchetul de pe lângă Judecătoria Oradea

Judecător MARIUS DANIEL COSMA - Curtea de Apel Brasov

Director economic

FLORICA TOPOLOGEANU - economist

Departamentul de formare a formatorilor

Judecator Ioana Carmen BALAN

Departamentul relatii internationale

Judecator MIRUNA GHICA - Judecatoria sector 5, Bucuresti

Judecator CAMELIA PANAITESCU - ALEGRIA - Judecatoria sector 1, Bucuresti

Departamentul economico-financiar si administrativ

PETRONELA STAN - Sef Birou Resurse Umane

STEFANA VASILESCU - consilier

CRISTINA PĂUNESCU - consilier

MIMI NECULA - expert

GEANINA ARHIRE - expert

DANIEL DUTA - expert

ADRIANA ILAU - referent

RALUCA BUCUR - referent

ELENA GAVRILOAIE - consilier

MARIA GHENU - referent

IONELIA IANOSI - referent

ADINA STRECHE - bibliotecara

CAMI-VERONICA ZAHARIA - secretara

EMILEA ASMARANDEI - operator xerox

GHEORGHE DUMITRU - sofer

GABRIEL NASTASIA - portar

IONEL ŞOGOR - fochist

VIORICA CARTAS - îngrijitor

 

 

Ultima actualizare: 15 Decembrie 2014

În serviciul justiţiei!